CODE{sun}DAY

GDAŃSK: 3.12.2017

CODE{SUN}DAY TO CAŁODZIENNE WARSZTATY DLA WSZYSTKICH TYCH, KTÓRZY CHCIELIBY ROZPOCZĄĆ SWOJĄ PRZYGODĘ Z PROGRAMOWANIEM. OD PODSTAW. W TRYBIE SLOW MOTION.

Od czego zacząć przygodę z programowaniem? Najlepiej od początku!

Po pierwsze i najważniejsze - liczą się chęci i energia. Nie musisz być programistą ani znać podstaw jakiegokolwiek języka programowania.

Wystarczy, że chcesz dowiedzieć się, jak rozpocząć naukę kodowania i spróbować swoich sił podczas tworzenia jednego z zaproponowanych przez naszych trenerów projektów. Od podstaw i odpowiedzi na pytanie, czym jest if, aż do poprawnie napisanej aplikacji!

WARSZTATY

Kiedy: 3 grudnia 2017, 10:00-18:00

Gdzie: Hackerspace Trójmiasto, Gdańsk, ul. Wojska Polskiego 41

SOFTWARE

Java od podstaw

SOFTWARE

C# od podstaw

SOFTWARE

Wstęp do testowania

ZAPISZ SIĘ

O zakwalifikowaniu się na warsztaty decyduje odpowiedź na pytanie "Dlaczego chcesz wziąć udział w warsztatach?". Liczy się kreatywność, motywacja i energia!

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Chcesz wiedzieź, kiedy odbędzie się CODE{sun}DAY w Twoim mieście? Zostaw nam swój e-mail, a powiadomimy Cię, kiedy pojawią się pierwsze szczegóły!

CO PO CODE{SUN}DAY?

CODE{sun}DAY nie kończy się wraz z warsztatem. To dopiero początek.

Jeśli spodobały Ci się warsztaty, zapraszamy na pełnowymiarowe kursy Fundacji CODE:ME, będące kontynuacją tego co robimy na CODE{sun}DAY. Podczas nich zdobędziesz praktyczną wiedzę umożliwiającą ubieganie się o pracę w branży IT.

Jeśli nie do końca marzysz o karierze w IT, ale chcesz dalej poszerzać swoją wiedzę poprzez tworzenie projektów, zapraszamy do HACKER:SPACE Trójmiasto. Tutaj nauczysz się, czym jest Machine Learning, zbudujesz i oprogrmujesz drona, poznasz, czym jest IoT, a może nawet dołączysz do grupy zajmującej się biotechnologią!

Tyko od Ciebie zależy, co dalej zrobisz ze zdobytą na CODE{sun}DAY wiedzą i w jakim kierunku będziesz ją rozwijać!

POPRZEDNIE EDYCJE

CODE{sun}DAY W LICZBACH

3 miasta
6 edycji
24 warsztaty
194 godziny
>350 osób

Galeria

FAQ

Ile to kosztuje?

Trochę mniej niż pizza. Drobna opłata za udział w warsztatach pozwala nam pokryć koszty, między innymi pizzy. ;) Wiedzą dzielimy się za darmo.

Czy muszę mieć własny sprzęt?

Wystarczy własny laptop, dużo energii i chęć do działania! Całą resztą zajmiemy się my.

Czy to naprawdę jest od podstaw?

Oczywiście! Warsztaty zostały przygotowane specjalnie dla tych, którzy nie mają żadnego doświadczenia z programowaniem, choć w przypadku niektórych warsztatów podstawowa wiedza wiele ułatwi.

ORGANIZATORZY

PARTNERZY CODE{SUN}DAY

Avena

PARTNERZY CODE:ME

PARTNER STRATEGICZNY

Horde Technology

ZAUFALI NAM

Inkubator STARTER